PUBG zastavilo svoj ústup, hra na Steame znova prekonala 1 milión naraz hrajúcich hráčov

PUBG

Po 14 mesiacoch hra na Steame neklesala. Práve naopak, znova sa vyšvihla nad 1 milión aktívnych hráčov.

Pre PUBG bol rok 2018 veľmi zaujímavý. Vývojári by ho zrejme označili aj za rok dvoch tvárí. Taký Január bol rekordným mesiacom, kedy peak predstavoval viac ako 3.2 milióna naraz hrajúcich hráčov. Zato November bol rekordne nízkym mesiacom, kedy hra po 14 mesiacoch nedosiahla nad 1 milión naraz hrajúcich hráčov.

Avšak, vyzerá to tak, že príchodom novej mapy – Vikendi, hre svitá na lepšie časy. Mapa bola prvýkrát ohlásená na E3 a vyšla len pred pár dňami, no aj tak ma za následok to, že hráči sa do hry vracajú. Teraz už len PUBG musí dúfať, že si hráčov aj udrží.

Každopádne, hra má oproti svojmu rivalovi v podobe Fortnite niekoľko zaujímavých výhod. Tak v prvom rade, hra ponúka viac takticky orientovaný gameplay. Ale jej najhlavnejšou výhodou je rozmanitosť máp. PUBG ponúka až 4 mapy, z toho každá ponúka iné prostredie a iné veľkosti.

 

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site