Radical Heights je free-to-play Battle Royale hra od tvorcov LawBreakers

Tá hra, ktorá sa potopila rýchlejšie ako Titanik. 

Lawbreakers nedopadlo podľa očakávaní a ako aj vydavateľ, tak aj samotné vývojárske štúdio Boss Key Productions už totálne na hru rezignovali. Od projektu, ktorý vyšiel len v lete minulého roka upustili úplne a dnes oznámili novú hru. Bude to free-to-play titul na štýl Battle Royale, čiže vývojári sa v podstate snažia ukrojiť svoju porciu z koláča popularity tohto žánru.

Či sa to hráčom páči, dali vedieť už na prvom oficiálnom traileri na Youtube. Je tam tri krát viac dislajkov ako lajkov a všetci hovoria o totálnom kreatívnom vyhorení vývojárskeho tímu Cliffa Bleszinskeho.

Radical Heights však bude predsa len v niečom iná. Namiesto náhodných loot dropov na mape budete musieť rozbíjať zariadenie a tým získavať peniaze. Budete si ich musieť ukladať na účet a potom si môžete za ne nakupovať zbrane a vybavenie. Najväčšou a najlepšou fíčurou hry má byť bycikel, na ktorom sa môžu zviesť aj dvaja.

Treba povedať, že hra síce vyzerá otrasne, ale vývojár na vývoj kvalitnejšej nemali peniaze. Však LawBreakers bol predajný prepadák a pravdepodobne sa nezaplatil ani ich vývoj. Novinka bude však zdarma a pravdepodobne bude obsahovať mikrotransakcie. Hrať ju budete môcť zdarma už od zajtra na Steame.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site