RAGE 2 dostal nový gameplay trailer, viac ako 7 minút akcie

Dnes začína QuakeCon 2018 a Bethesda práve ukončila press konferenciu.

Ak ste fanúšikovia Bethesdy a hier ako Fallout, TES, Quake, Doom alebo RAGE, určite vám neušla press konferencia Bethesdy, ktorá dnes odštartovala event QuakeCon 2018. V konferencii sme videli niekoľko titulov a ukázal sa aj RAGE 2. Ten vychádza už v prvej polovici budúceho roka.

RAGE 2 bol oznámený tesne pred výstavou E3 vďaka uniknutým informáciám, všetky detaily sme priniesli v niekoľkých článkoch. Oznamovací trailer aj prvé info si môžete pozrieť tu. Bethesda dnes ukázala ďalšie zábery z hry z rôznych prostredí, útržky z príbehu a samozrejme nové herné mechaniky.

RAGE 2 je vo vývoji v štúdiu Avalanche, ktoré má bohaté skúsenosti s open world hrami a veľkými mapami, takže sa môžeme tešiť na zbesilé jazdenie po svete RAGE. Niektoré typy misií sa točia práve okolo ozbrojených konvojov, tak trochu to pripomína Mad Max. V niektorých momentoch, najmä v exteriéroch vyzerá grafika fakt vynikajúco.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site