RAGE 2 dostal recenzie, pozrite sa ako hra dopadla

RAGE 2 Monstertruck

Tešíte sa na nový diel RAGE? Hra roka to asi nebude…

RAGE 2 už dnes zhodil embargo na recenzie a tak sme sa mohli dozvedieť, aké známky hra dostala vo svetových magazínoch. Hru aktuálne recenzujeme aj u nás, ale keďže key nám došiel len dnes, recenzia nám chvíľu potrvá. Bethesda sa ale nebála uvoľniť hru niekoľko dní pred vydaním, dnes už vyšlo dostatok recenzií a verdiktov.

V priemere recenzií RAGE 2 na Metacritic hra dosiahla len 76% na PS4, čo je o kúsok menej, ako prvý RAGE. Aj keď prvý RAGE bol strašne zamorený technickými problémami, v recenziách sa jeho preimer pohyboval nad 80%. Najväčšie pozitíva si odniesol samotný gameplay, hra ponúka parádnu akciu, vyváženú hrateľnosť, skvelé momenty, zbrane ale aj vozidlá. Na druhej strane, zhruba 13-hodinový príbeh je veľmi slabou stránkou hry a nevyužité bolo aj prostredie. Na rozdiel od Falloutu, prostredie RAGE nerozpráva samo o sebe žiadny príbeh. Nič vás do neho nevtiahne.

Či mierne recenzie ovplyvnia predaje hry nemôžeme odhadnúť, pretože na dvojku sa tešili všetci fanúšikovia jednotky. Aj u nás na FB ste nám dali najavo, že zajtra pri vydaní do hry idete. Ak ste tak ešte neurobili, hru si môžete objednať na XGames. 

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site