RAGE 2 predstavuje parádne zbrane v novom gameplay traileri

RAGE 2

Množstvo originálnych zbraní a schopností.

Už o niečo málo vyše mesiaca sa hráči dočkajú očakávaného Rage 2. Bethesda tak pokračuje v PR propagácii a dnes tu tak máme ďalší trailer. Ten nám predstavuje schopnosti a zbrane, ktoré v hre uvidíme.

Rage 2 ponúkne rýchla a šialenú akciu a tomu zodpovedajú aj schopnosti. Napríklad, schopnosť Slam vám dovolí vyskočiť vysoko do výšky a potom s plnou silou udrieť do zeme. Vďaka tomu vytvoríte vlnu, ktorá ničí všetko v mieste dopadu. Zato schopnosť Shatter vám umožní s plnou silou udrieť vášho nepriateľa a tým ho vyhodiť nie len pekne do výšky, ale ho aj odhodiť pekne do diaľky.

Za šialenosťou vašich schopností nezaostávajú ani zbrane. Ako je v traileri vidno, užijete si s nimi poriadnu dávku akcie. Rovnako tak sa môžeme tešiť na ich rozmanitosť. Určite si každý nájde tú svoju.

Mňa však veľmi zaujala farebná paleta hry, ktorá je prakticky totožná s tou, ktorú použili vývojári z Ubisoftu pri Far Cry: New Dawn. V priebehu pár mesiacov sa dočkáme dvoch post-apokalyptických hier, ktoré na prvý pohľad môžu vyzerať veľmi podobne.

V čom sa však líšia zistíme už 14. Mája, kedy Rage 2 vyjde na PC, Playstation 4 a XBOX One.

Martin Menczer

Redaktor CentrumHer od roku 2015. Odchovaný na Battlefield 3, no v poslednej dobe je najväčším žrútom môjho času určite PUBG. Nepohrdnem však ani zápasom v NHL či UFC.
Martin Menczer

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site