Razer Kishi V2 Android

Razer Kishi V2 je nový herní ovladač pro mobily od Razeru

9 júna, 2022 Lukáš Kanik

Razer Kishi V2 obsahuje ovládací prvky konzolové kvality i rozšiřitelný můstek pro univerzální kompatibilitu.

Společnost Razer oznámila uvedení ovladače Razer Kishi V2 pro Android, přičemž vydání pro iPhone bylo potvrzeno na konec tohoto roku. Toto oznámení představuje novou generaci inovativního a oceňovaného mobilního herního ovladače Kishi, který přináší ovládání a hraní v kvalitě konzole do chytrého telefonu.

S prudkým nárůstem hraní v cloudu a obsazování mobilních platforem je budoucnost kapesního hraní jasnější než kdykoli předtím a Razer je zde, aby hráčům poskytl nejjednodušší řešení pro hraní jakékoli hry s absolutní kontrolou a nulovými kompromisy.

Ovladač Kishi V2, inspirovaný konzolovými ovladači Razer Wolverine V2, je vybaven stejně kvalitními vstupy se zcela novými hmatovými mikrospínači, které přinášejí vylepšení do kapesního herního hardwaru. Nové tlačítko Share umožňuje hráčům rychle zachytit fotografii nebo nahrát videoklip a sdílet jej se svými sledujícími a přáteli.

Kishi V2 také přináší dvě multifunkční tlačítka a možnost spustit zcela novou aplikaci Razer Nexus pouhým stisknutím tlačítka. Tato vylepšení zajišťují, že Kishi V2 je optimalizována pro maximální výkon při hraní. Razer Kishi V2 podporuje hraní se stejnou nízkou latencí jako jeho předchůdce a poskytuje nativní a cloudové ovládání her prostřednictvím připojení USB-C a průchozích nabíjecích portů, které umožňují nabíjení zařízení bez přerušení hraní.

Kishi V2 byla také navržena pro maximální kompatibilitu a bude fungovat se současnými i budoucími telefony Samsung a Google Pixel, které přijdou na trh v letošním roce.

Razer Kishi V2 je v prodeji za cenu 119,99 € a najdete ho na oficiální stránce Razer.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.