Real-time stratégia Iron Harvest ukázala deštrukciu

Takto vyzerá práca indie vývojárov za rok 2017.

Iron Harvest zatiaľ vyzerá ako adept na jednu z tých lepších stratégií, ktoré nás čakajú v roku 2018. Vývojári v nemeckom štúdiu King Art Games na hre pracujú už od roku 2016 a za posledné mesiace sa im podarilo do enginu dostať základné herné mechaniky ako squady, pathfinding pre umelú inteligenciu, zbrane a systém brnenia, rôzne typy poškodenia, interface aj ovládacie prvky.

V novom videu prezentujú jednu z najlepších fíčur, ktoré v Iron Harvest uvidíme. Je to kvalitná procedurálna deštrukcia, vďaka ktorej sa budovy rúcajú realistickým spôsobom. Tiež je možné zničiť všetky druhy úkrytov, po čom sa blízke AI presunú do nového úkrytu, plne automaticky a intuitívne. Z novovytvorených trosiek a objektov sa tiež môžu stať nové úkryty pre váš oddiel.

Iron Harvest je real-time stratégia, ktorá sa odohráva po roku 1920 v alternatívnej realite s pokročilými bojovými strojmi a mechmi. Viac obrázkov aj videí nájdete na oficiálnej stránke hry.

Hra by mala vyjsť niekedy v roku 2018 na PC, Xbox One aj PlayStation 4.Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site