Posledná epizóda

Najpopulárnejšie hry

Najčítanejšie

Recenze slotu Geisha

Prozkoumejte poklady Japonska se slotem Geisha.

Profilový obrázok autora článku - PR Články PR Články
slot geisha recenze

Ponořte se do japonské legendy, když budete roztáčet válce automatu Geisha. Hra nabízí 100 výherních linií, střední volatilitu a RTP 94,60%. CZ online casino je skvělou volbou, kde si tento automat můžete zahrát. Díky divokým symbolům Geisha a volným roztočením s násobiteli výher až 5x bude hra stále zajímavá. Pokud chcete vědět více, čtěte dál!

Prozkoumejte poklady Japonska

Výherní automat Geisha od Aristocrat má pět válců a pět řad. Hra je zasazena na typickou japonskou cestu s třešňovými květy po obou stranách.

Nejvyšší výherní symbol je scatter Geisha, následovaný divokým symbolem, hrdinou a padouchem. Střední výhry přináší japonský kostým, šamisen a vějíř. Nejnižší výhry pak přinášejí symboly A, K, Q a J.

Vyberte si svůj vklad

Pro zahájení hry na automatu Geisha si musíte vybrat sázku v rozmezí od 1,00 do 100,00. Vaše sázka bude rozložena na 100 pevných výherních linií. Všechny linie začínají na levém válci a pokračují doprava.

Připravili jsme tabulku, která zahrnuje výhry pro každý symbol na automatu Geisha při maximální sázce.

Výherní automat Geisha má střední volatilitu a RTP 94,60%.

Roztočte se s divokými symboly a volnými roztočeními

První funkcí automatu Geisha je divoký symbol. Tento symbol nahrazuje všechny ostatní symboly kromě scatteru a doplňuje nebo vylepšuje výherní kombinaci.

Získáte-li 3, 4 nebo 5 scatterů kdekoli na válcích, získáte 10, 15 nebo 20 volných roztočení na automatu Geisha. Jakékoli výhry, které během tohoto bonusového kola získáte, budou vynásobeny 3x, 4x nebo 5x.

Připravte se na setkání s gejšou

Recenze automatu Geisha nás velmi bavila a považujeme ho za skvělý přírůstek do katalogu Aristocrat. Hra nabízí střední volatilitu, 100 výherních linií a RTP 94,60%. Můžete se těšit na speciální funkce, jako jsou divoké symboly a volná roztočení s násobiteli výher.

Nejčastější dotazy ke slotu Geisha

Mohu hrát výherní automat Geisha zdarma?

Ano, mnoho online kasin nabízí možnost hrát Geisha zdarma v demo režimu.

Jaké funkce má výherní automat Geisha?

Geisha slot nabízí divoké symboly, scatter symboly, volná roztočení a násobitele výher.

Jak mohu vyhrát na automatu Geisha?

Výhry na automatu Geisha získáte vytvořením výherních kombinací na aktivních výherních liniích. Speciální symboly a bonusová kola mohou zvýšit vaše šance na výhru.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - PR Články

PR Články

Tento PR článok bol sprostredkovaný partnerom webu.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry