Recenzie Ace Combat 7: Skies Unknown sú vonku

Ace Combat 7 Recenzie Hodnotenia

Ako dopadol najnovší diel v sérii?

Ace Combat 7: Skies Unknown vyšlo včera na konzoly Xbox One a PlayStation 4 a tak sme sa dočkali aj hodnotní v recenziách. Od prvého ohlásenia ubehli už viac ako tri roky, minulý rok hru znovu odložili až na rok 2019. PC verzia dokonca vyjde neskôr ako konzolová, až 1.2.2019, na Steame.

PlayStation 4 verzia príde so špeciálnym módom pre PS VR majiteľov, ktorí si v hre nájdu exkluzívne misie mimo hlavnej kampane. Pre PS VR budú tieto misie exkluzívne až do budúceho roka. Medzi multiplayerovými módmi v Ace Combat 7: Skies Unknown nájdete aj Battle Royale mód.

Priemer hodnotení na Metacritic je celkom slušný. Pri PlayStation 4 verzii je to zatiaľ 82%. Recenzenti si pochvaľujú najmä skvelé vzdušné súboje, ktoré si najviac vychutnáte v multiplayeri. Kombinuje arkádový gameplay a prvky simulácie a vďaka tomu sa v Ace Combat 7 budú dobre cítiť aj nováčikovia, aj veteráni série. Napokon, je to už sedemnásty diel, ktorý tento krát prišiel s výborným príbehom, kvalitným natoľko že ide o jednu z najsilnejších stránok hry. Takto vyzerajú hodnotenia:

Launch trailer Ace Combat 7: Skies Unknown:

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site