Recenzie Far Cry 5 sú vonku, pozrite si hodnotenia

Najnovšia hra od Ubisoftu prekvapila. 

Do recenzovania Far Cry 5 sme sa pustili už pred pár dňami, bohužiaľ sme boli mimo domova (teambuilding akcia ehm) a tak naša recenzia vyjde až o niekoľko dní. Recenzie vo svete ale vyšli už dnes a tak sa môžeme aspoň orientačne pozrieť, ako nový Far Cry 5 dopadol. A je to celkom zaujímavé.

Na portáli Meracritic má novinka výborné hodnotenie až 89% na Xbox One a 81% na PS4, vďaka čomu ide asi o najlepšie hodnotený Far Cry od roku 202, kedy vyšlo Far Cry 3. Päťka sa odohráva na americkom vidieku, ktorý sužuje násilná sekta. Hra má silného záporáka a dynamické prírodné prostredie. Po niekoľkých odohraných hodinách tiež musím povedať, že hra je totálne nabitá akciou od začiatku, no ako vždy, máte možnosť si zahrať aj stealth tam, kde to je možné.

Nižšie nájdete hodnotenia svetových magazínov. Hra vychádza zajtra na PC, Xbox One a PlayStation 4 s českými titulkami. Objednajte si Far Cry 5 u nášho partnera XGames.sk.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Jeden komentár

  1. fredy píše:

    Je to dost dobre, brutalne velke. Ten pribeh je fakt ze dobre urobeny, uplne psycho 😀

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site