Takto dopadol v recenziách Shadow of the Tomb Raider

Hru sme začali dnes recenzovať. 

Už o tri dni vychádza posledný diel trilógie Tomb Raider od Square Enix a Crystal Dynamics. Recenzie vo svete začali vychádzať včera a tak už vieme, ako hra dopadla v hodnoteniach kritikov. Ide o posledný diel trilógie, ktorá začala rebootom Tomb Raider v roku 2013, pričom hra využíva vlastný engine od Crystal Dynamics. Ten pomaly ale isto dosluhuje.

V podstate hráči, ktorým sa páčili predchádzajúce časti si prídu na svoje. V Shadow of the Tomb Raider je menej strieľania ako po minulé časti a vývojári sa viac zamerali na hrobky a riešenie hádaniek. Novinkou je veľký hub, kde si Lara bude vylepšovať vybavenie a plniť množstvo vedľajších questov. Na Xbox One X má hra dva módy, v jednom si hru zahráte na 60fps a druhý mód hru optimalizuje na 30fps, pričom vylepší grafiku. PC verzia bude podporovať Nvidia RTX technológiu, ktorá do hry pridá realistické tiene.

Shadow of the Tomb Raider má zatiaľ na Metacritic hodnotenie 82% na Xbox One a 78% na PS4. Pre porovnanie, Rise of the Tomb Raider mal v priemere 86% a jedotka mala pri vydaní 86%. Novinika je tak najslabšie hodnotenou v sérii, ale čo čakať, keď to je už ako cez kopírku.

Nám hra dorazila na PS4 a recenziu sa pokúsime vydať práve v deň spustenia predajov, čo je 14.9.2018. Hru kúpite na XGames.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site