Red Dead Online predsa len obsahuje aj battle royale mód

Je to jeden z mnohých PvP multiplayerových módov. 

Red Dead Online dneska otvára svoje brány pre majiteľov Red Dead Redemption 2 Deluxe edícií a k nám sa pomaly dostávajú prvé informácie o obsahu. Hoci Beta ešte nie je spustená a prví hráči sa budú môcť nalogovať do hry až podvečer, už tu máme úniky z obsahu.

Na Twitteri illogival Mods sa objavil zoznam misií, respektíve herných módov, ktoré si budú môcť hráči zahrať v partii alebo osamote. Herný mód Make it Count je podľa popisu vlastne battle royale mód, aj keď len veľmi obmedzený.

32 hráčov sa stretne v jednom zápase, pričom každý z nich bude mať len luk, šípy alebo vrhacie nože. Hráči sa budú nachádzať v určitej zóne, ktorá sa postupne bude zmenšovať, vyhráva samozrejme ten, kto prežije ako posledný. Zatiaľ ale nevieme, či sa objavia aj strelné zbrane, alebo len tie tiché, určené na stealth. Bude to každopádne zaujímavý mód, zameraný na taktiku, pozorovanie a stealth.

Medzi novinkami v Red Dead Online nájdeme aj novú postavu – Horley. U nej si budeme brať misie, ktoré budú veľmi podobné tým príbehovým, takže nás čakajú aj morálne rozhodnutia, pomsta, či iné skvelé príbehy.

Kedy dostanete do Red Dead Online prístup vy? Dozviete sa v tomto článku.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site