Red Dead Redemption 2 má oficiálny launch trailer!

Najočakávanejšia hra tohto roka, bez konkurencie. 

Rockstar Games pred pár minútami vydali launch trailer na najočakávanejšiu hru roka – Red Dead Redemption 2. Trailer vychádza osem dní pred oficiálnym vydaním, ktoré je naplánované už 26.10.2018 na PS4 a Xbox One. Hra má obrovskú marketingovú kampaň, pretože bannery a billboardy je vidieť po celom svete, či už na Times Square, alebo v našich predajniach Brloh či JRC.

Recenzie Red Dead Redemption 2 vyjdú deň pred vydaním, to znamená, že svetové médiá hru už recenzujú. Nášmi distribútorovi sa bohužiaľ nepodarilo získať skoršie kópie na recenzovanie a tak Slovenské a České média dostanú svoj kus až na vydanie, spolu so všetkými ostatnými. Recenzie by tak u nás mohli vyjsť zhruba týždeň po vydaní hry a to aj len v prípade, že niekto bude hru rushovať. Len príbehová kampaň totiž zaberie 80 hodín, zábery z nej môžete vidieť v tomto gameplay videu.

Samozrejme, všetky novinky okolo vydania, odhady predajov aj hodnotenia v recenziách prinesieme v článkoch. Ja osobne si beriem koncom mesiaca voľno až na šesť dní, takže RDR2 sa budem rozhodne venovať.

Užite si launch trailer, Red Dead Redemption 2 je už teraz najpredávanejšia hra v obchode XGames. Určite si ju objednajte tam.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site