Red Dead Redemption 2 sa stala najpredávanejšou hrou na konci roka

Prvé miesto v rebríčku predajnosti za December v UK.

Red Dead Redemption zarobil úctyhodných 725 miliónov dolárov za prvý víkend, no hry od Rockstar Games sú známe tým, že sa predávajú aj dlho po vydaní. Aj preto sa GTA V nachádza vždy na prvých priečkach v predajnosti aj keď hrá má už päť rokov. Posledné mesiace síce prevládali novo vydané hry, takže GTA zaznamenalo pokles, nahradili to ale predaje Red Dead Redemption 2.

Westernová akčná adventúra od Rockstar Games bola najpredávanejšou hrou v UK za posledný týždeň roku 2018. A nie len to, túto pozíciu si drží už tretí týždeň po sebe a celkovo je na prvej priečke už šesť týždňov.

FIFA 19 a COD: Black Ops 4 si tiež stále držia druhú a tretiu pozíciu, keďže ide o najobľúbenejšie konzolové tituly vôbec. Prekvapením je aj silná pozícia Forza Horizon 4, závodná hra od Microsoftu vyšla len na PC a Xbox One už pred troma mesiacmi. O predaje sa postaral fakt, že ide o najlepšiu závodnú hru na trhu.

Prekvapením v prvej desiatke je aj Crash Bandicoot, ktorý vyšiel už v Júni tohto roka, avšak ide o obľúbený darček pre deti na Vianoce. Celý zoznam najlepšie predávaných hier ku koncu roka nájdete nižšie.

UK Games Sales 2018

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site