Red Dead Redemption 2 vyexpedovalo viac ako 23 miliónov kópií

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 je úspešné na všetkých frontoch.

Take-Two môže byť s minulým rokom veľmi spokojné. Na konci Októbra vyšlo Red Dead Redemption 2 a aj za tak krátku dobu sa hra stala vo viacerých krajinách tou najpredávanejšou. V USA je to vôbec prvá hra od roku 2013, ktorá z trónu zosadila Call of Duty.

Take-Two doteraz vyexpedovalo viac ako 23 miliónov kópii hry do obchodov. Toto číslo teda nereprezentuje celkové predaje hry. Avšak aj tak sa jedná o skvelé čísla. Navyše, o obrovskom úspechu hry hovorí aj to, že Red Dead Redemption 2 predalo za 8 dní viac kópii, ako prvá hra za prvých 8 rokov. Hovoríme o predajoch na úrovni 17 miliónov kusov.

Manažérov v Take-Two a vývojárov v Rockstar však môže tešiť ešte jeden fakt. Skvelo sa darí aj Red Dead Online. A darí sa mu až tak dobre, že je na tom lepšie ako GTA Online v rovnakom čase po vydaní. Samotný CEO Take-Two, Strauss Zelnick, túto skutočnosť komentoval nasledovne: “Bolo naozaj vzrušujúce sledovať, ako súčet hráčov GTA Online a Red Dead Online v Decembri priniesol Rockstaru nový rekord. Samozrejme, Red Dead Online je beh na dlhé trate a obsah bude do hry postupne pribúdať. Ale v porovnaní s tým, kde bolo v rovnakom čase GTA Online, je na tom Red Dead Online oveľa lepšie. A aj sa mu oveľa viac darí a to je veľmi povzbudzujúce.”

Red Dead Redemption 2 – MEGARECENZIA

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site