Redizajn Sonica vo filme stál 5 miliónov dolárov

Sonic Redizajn

Tvorcovia filmu a animátori majú na to dostatok času.

Len nedávno štúdio Paramount Pictures zverejnilo nový trailer na film Sonic The Hedgehog. Film inšpirovaný hernou postavičkou Sonica od Segy si vyslúžil obrovskú kritiku. Prvý dizajn Sonica totiž s hernou postavou nemal nič spoločné a ľudia film poriadne skritizovali.

Chvíľu na to režisér prisľúbil redizajn tejto postavy a zároveň bol film odložený. Pôvodné vydanie v Novembri sa presunulo až na polovicu Februára roku 2020. Jeden z animátorov, Max Schneider pre argetínsku fanstránku povedal, že na redizajn dostali dostatok času – takmer 5 mesiacov. Bolo to presne toľko času, koľko potrebovali a vôbec tak nemuseli tlačiť na zamestnancov, alebo nútené nadčasy (crunch).

Pri redizajne začali s tvárou a porovnávali model z filmu s modelom moderného Sonica z hier. Z neho si potom zobrali tie najlepšie črty. Táto celá prerábka CGI postavy vo filme stála menej ako 5 miliónov dolárov. Vyvracia to mýty, že za redizajn musel vydavateľ zaplatiť až 35 miliónov. Starý trailer bol medzičasom stiahnutý z oficiálneho Youtube kanála Paramount Pictures.

Film sa teda do našich kín dostane niekedy v polke Februára 2020, aj s českým dabingom. Český trailer si môžete pozrieť nižšie.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site