Resident Evil 2, 3 a 7 dostanú next-gen update

3 marca, 2022 Filip Degan

Prídu koncom tohto roka

Capcom oznámil že Resident Evil 2, Resident Evil 3 a Resident Evil 7 dostanú next-gen verzie koncom tohto roka. Next-gen verzie všetkých 3 hier budú zadarmo dostupné pre hráčov ktorý už vlastnia kópie hier na Ps4 alebo Xbox One. Avšak, ukrátený nebudú ani Pc hráči, keďže aj Pc verzie hier dostanú zadarmo upgradované patche ktoré vyjdu zároveň s negt-gen Ps5 a Xbox Series X/S verziami.

Nebudú to však prvé hry z tejto série, ktoré výjdu na novú generáciu konzol. Minulý rok totiž na novú generáciu konzol vyšlo ôsme pokračovanie s názvom Residen Evil Village, ktoré dostalo skvelé recenzie. Hra taktiež dostala mnoho ocenení. Možno práve úspech tejto hry, bol pre Capcom motiváciou, aby vydali svoje predošlé tituly na novú generáciu konzol.

Bohužiaľ, nevieme presný dátum kedy next-gen verzie vyjdu, ale Capcom sľubuje že to bude do konca roka. Next-gen verzie sľubujú vylepšený vizuál, ktorý bude na novej generácii konzol vyzerať veľmi dobre. Tieto vzrušujúce správy nám oznámil Capcom cez svoj officiálny Twitter.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články