Resident Evil 2 dostane špeciálne demo

Resident Evil 2

Užijú si ho hráči na Playstation 4, XBOX One a PC.

Capcom si pre nedočkavých hráčov pripravil celkom netradičné demo. To dostalo celkom trefný názov – 1-Shot Demo. A v čom je toto demo tak netradičné?

Hráči dostanú 30 minút na to, aby splnili misiu a prežili nástrahy v Raccoon City.  Ak hráči splnia misiu pod daný časový limit, môžu misiu reštartovať a využiť tak svoj ostávajúci čas. Ak však zombíkom podľahnete, nevadí. Misiu môžete reštartovať toľkokrát, koľko len chcete. Avšak len do uplynutia 30 minút.

Za odmenu na konci dema dostanete možnosť vidieť úplne nový cinematic trailer na Resident Evil 2. A hoci trailer budete môcť vidieť toľkokrát, koľko len chcete, na prechod demom dostanete len jeden pokus. Preto sa volá 1-Shot Demo.

Navyše, demo je časovo obmedzené a stiahnuť si ho budete môcť 11. – 31. Januára. Samotná hra pritom vychádza na Playstation 4, XBOX One a PC 25. Januára.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site