Riders Republic

Riders Republic dostalo nový trailer, hra vyjde začiatkom Septembra

12 júna, 2021 Marek Jaroš

Nástupca hry Steep, Riders Republic, vyjde už 2. Septembra.

Hra Riders Republic sa nám po prvýkrát ukázala počas prezentácie Ubisoft Forwards minulý rok v Septembri. Pôvodne mala hra vyjsť ešte vo Februári tohto roka, no pre koronavírus ju Ubisoft odložil na neurčito. Dnes sme však spoznali dátum vydania.

Hra vyjde 2. Septembra na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series S | X a Google Stadia. Riders Republic vám dovolí preskúmať obrovské oblasti národných parkov v USA. Nechýbajú Vryce Canyon, Yosemite Valley či Mammoth Mountain. Samozrejmosťou je obrovská dávka extrémnych športov. Tešiť sa môžete na lyže, snowboard, bicykel či wingsuit. Práve väčšia rôznorodosť by mohla k hre prilákať viac hráčov, ako pri predchodcovi Steep.

Hráči sa môžu tešiť na PvP preteky, tímovo založené výzvy a rôzne ďalšie aktivity. Ak si budete chcieť len užiť pohľad na prírodu, pokojne. Za všetko by vás hra mala odmeniť. Dočkať by sme sa mali aj akejsi obdoby battle royale módu, kde hra postaví voči sebe niekoľko desiatok hráčov. Kto príde do cieľa prvý, zvíťazí.

Viac vám o hre povie samotný trailer, či oficiálna stránka hry.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.