Riders Republic

Riders Republic predstavil obsah na ďalší rok

7 októbra, 2021 Lukáš Kanik

Hra ešte nevyšla, ale chcú vám predať aj season pass.

Riders Republic príde na trh už koncom mesiaca. Ubisoft mnohých ku kúpe presvedčil už v bete, v ktorej ste si mohli túto hru zahrať na PC alebo konzolách. Vydavateľ predstavil aj obsah na ďalší rok po vydaní, ku ktorému sa dostanete kúpou Year 1 Passu.

Rok po vydaní bude naplnený troma sezónami, každá prinesie niekoľko noviniek. Majitelia Year 1 Passu dostanú hneď na vydanie možnosť jazdiť na raketovom bicykli a raketových lyžiach.

Season 1 do hry prinesie zimu. Obsahovať bude limitované herné módy, možnosť odomknúť si odmeny cez aktivity a výzvy. Majitelia Season Passu získajú prístup k exkluzívnym skinom.

Season 2 prinesie nový multiplayerový mód Showdown, v ktorom sa proti sebe postavia dva tímy po šesť hráčov. Súťaž sa bude odohrávať v aréne, prístup k tomuto režimu by mali mať všetci aj bez Season Passu.

Season 3 uvedie nový šport – BMX. S bicyklami prídu aj arény a ihriská, či súťaže zamerané na BMX. Majitelia Year 1 Passu si odomknú exkluzívnu BMX kariéru s novými sponzormi a kozmetickými doplnkami.

Cena Year 1 Passu je 40 dolárov, nájdete ho aj v Gold alebo Ultimate edícii. Riders Republic vyjde 28.10.2021 na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, Stadia a Luna.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.