RIGS: Mechanized Combat League je prvou PSVR hrou v PS Plus

5 septembra, 2017 Lukáš Kanik

Dostupná od dnes na stiahnutie. 

Síce u nás nemá mnoho ľudí virtuálny headset PlayStation VR, SONY existujúcich majiteľov začína podporovať formou hry zdarma. Prvá z VR hier prichádza do PlayStation Plus ponuky pre mesiac September. RIGS: Mechanized Combat League si môžu všetci predplatitelia PS Plus stiahnuť už dnes.

RIGS Mechanized Combat League je strieľačka z pohľadu prvej osoby, odohrávajúca sa v aréne, ktorá bola od základu vyvinutá pre PS VR, systém virtuálnej reality pre PlayStation 4. Píše sa rok 2065 a hráči sa vrhajú do strhujúceho akčného športu budúcnosti, ktorý spája prvky rôznych druhov športu – bojové športy, motoristické preteky, basketbal či americký futbal. Stredobodom akcie sú RIGS – veľké a ťažko vyzbrojené športové stroje, do ktorých hráči nasadnú ako piloti, aby v súťaži Mechanized Combat League súperili o nehynúcu slávu.

Keďže takmer dve tretiny majiteľov PS VR sú aj členmi služby PlayStation Plus, môžu si títo hráči okrem prepracovaného režimu pre jedného hráča vychutnať aj rôzne online režimy, napr. režim „traja-proti-trom“ (3 vs 3) s dvoma tímovými spoluhráčmi, či sólo výzvu „jeden-proti-jednému“ (1 vs 1) a mnohé ďalšie.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Lukáš Kanik
Sledujte ma: