Ring of Elysium predstavil novú mapu Europa

Konkurencia PUBG, ktorá vie rýchlejšie reagovať na potreby trhu

Čínsky vydavateľský gigant Tencent dnes predstavil novú mapu do Ring of Elysium – free to play konkurencie PUBG. Hoci prvá mapa bola snežná a namiesto elektrického kruhu hráčov zabíjala zima, na mape Europa to bude vulkán.

Na tejto Európskej mape sa totiž nachádza aktívna sopka, ktorá postupom hry zamorí mapu popolom. Práve sopečná búrka bude to, čo prinúti hráčov sa stretnúť na konci hry pri vrtuľníku a odletieť. Nová mapa je zasadená do nového prostredia a tak prichádzajú aj nové možnosti pohybu. Snowboard vymeníme za bycikel, na ktorom budeme môcť robiť kadejaké triky. Okrem BMX na mape nájdete aj ponorku. A áno, môžete sa na nej plaviť pod vodou.

To všetko znie cool a vývojári sa pri vydávaní nového obsahu nezameriavajú len na statickú mapu. Medzi nové aktivity môžeme zaradiť aj vystreľovací hák, vďaka ktorému sa viete pritiahnuť na vyvýšené miesta presne ako v Just Cause.

Trailer z tejto novej mapy ako aj layout nájdete nižšie. Mapa dorazí do Ring of Elysium už 16.1.2019, na Steame. Hra je zdarma, kľudne si ju môžete stiahnuť a dajte nám cez víkend vedieť, ako sa vám to hrá.

Ring of Elysium - Europa Island Map

 

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site