Rockstar minul viac ako 1.4 milióna na reklamu pre Red Dead Redemption 2

V Amerike sa počas jednej z reklám pri americkom futbale objavil aj trailer na Red Dead Redemption 2.

Na podobné sumy častokrát nie sme zvyknutý ani pár dní pred vydaním, no Rockstar má očividne peňazí viac než dosť. Ako inak by si mohol dovoliť minúť viac ako 1.4 milióna amerických dolárov na reklamu počas Sunday Night Football?

Dátum vydania hry je jeseň budúceho roka. Keď si uvedomíme, že jeseň začína na prelome Septembra/Októbra (GTA V vyšlo 17. Septembra), do vydania ostáva okolo 11 mesiacov. No a priemerná cena reklamy, za 30 sekundový spot počas amerického futbalu, je niečo málo cez 700 000 dolárov. Takže za celý trailer, ktorý má 1 minútu a 8 sekúnd Rockstar vysolil cez 1.4 milióna.

Je jasné, že Rockstar si od hry veľa sľubuje. Veď milióny hráčov po celom svete na pokračovanie čakajú už od vydania prvého dielu. A okrem toho, GTA V zarobilo na seba za menej ako 1 deň, takže peňazí na reklamu pre RDR 2 majú dostatok.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site