Rockstar už najíma ľudí na nový next-gen projekt

Dočkáme sa ich novej hry skorej ako za 5 rokov?

Len na konci Októbra vyšlo Red Dead Redemption 2, ktoré je právom označované za malý technologický zázrak. Rockstar z Playstation 4 a XBOX One vytrieskal absolútne všetko a na hre je to vidno. Je nie len graficky krásna, ale aj komplexná a ponúka nevídanú hĺbku.

Avšak, treba sa pohnúť ďalej a Rockstar už rozmýšľa nad svojím ďalším projektom. Konkrétne do svojho štúdia v Indii zháňajú environmental artistu pre next-gen projekt. Do štúdia v New Yorku zháňajú niekoho, kto im pomôže zlepšiť ich mo-cap technológie. Kto hral RDR2 vie, že tie sú už teraz na perfektnej úrovni.

Každopádne, pri perfekcionizme ktorým Rockstar bez pochýb oplýva, na novú hru môžeme čakať dlhé roky. Medzi pôvodným vydaním GTA V ešte na old-gen a vydaním Red Dead Redemption 2 prešlo viac ako 5 rokov. A hoci hráčom sa tak dlho zväčša čakať na ďalšiu hru nechce, myslím si, že v prípade Rockstar sú ochotní spraviť výnimku.

Len pre zaujímavosť, na Red Dead Redemption 2 pracovalo dovedna 3026 ľudí!

Red Dead Redemption 2 – MEGARECENZIA

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site