Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Rodinný plán Xbox Game Pass prichádza, aká je cena a pre koľko ľudí?

Microsoft už funkciu testuje v niektorých krajinách.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
Xbox Game Pass 2021

Xbox Game Pass je momentálne najvýhodnejšia predplatná služba na trhu, za cenu 9,99€ mesačne hráči získajú okamžite prístup k stovkám hrám na PC alebo Xbox. Ultimate edícia za 12,99€ so sebou prináša aj možnosť hrať tieto hry v cloude na PC, na mobile alebo tablete ale aj na Xboxe bez nutnosti sťahovania.

Microsoft však už testuje aj očakávaný rodinný plán, ktorý by mal byť ešte výhodnejší. Členovia programu Insider v Kolumbii a Írsku si môžu už zakúpiť Xbox Game Pass Ultimate family plan a zdieľať predplatné s niekoľkými členmi.

Pre koľko členov je rodinný Game Pass a aké sú podmienky?

Xbox Game Pass family plan vám po zakúpení dovolí pozvať do Game Passu až štyroch ďalších členov. To znamená, že za jednu platbu môžu využívať všetky možnosti Game Pass Ultimate až piati ľudia.

Jedinou podmienkou je, aby boli tieto účty registrované s rovnakou krajinou. Do rodinného Game Passu ich pozvete jednoducho - buď odoslaním pozvánky na mailovú adresu konta, alebo zdieľaním linku, cez ktorý sa užívateľ registruje do rodinného plánu.

Cena rodinného Game Pass vás poteší

Cena Xbox Game Pass Ultimate family plan je v insider programe stanovená na 21,99€. To vychádza na jednu osobu na smiešnych 4,4 € čo je v hernom priemysle absolútne bez konkurencie.

Či bude cena rovnaká aj pre ostatné krajiny je zatiaľ otázne. Momentálne by to malo byť v USA cca 25 dolárov, u nás by mala platiť cena 21,99, v česku by to mohlo byť okolo 549 Kč.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články