Ronaldo prestúpil do Juventusu, čo bude robiť EA s FIFA 19?

Naplánovaná bola príbehová kampaň s Ronaldom v drese Madridu.

Včera Christiano Ronaldo podpísal zmluvu s talianskym klubom Juventus Turín za 100 miliónov eur a v novej sezóne Ligy Majstrov už bude obliekať čierno biely pásikavý dres tohto klubu. Mnohých tak prekvapil, možno aj manažérov v Electronic Arts, ktorí majú aktuálne už aj licenciu na Ligu Majstrov po tom, čo licencia skončila v PES.

Po deviatich rokoch tak Ronaldo mení dres. Problém však je, že EA Sports už má nachystanú FIFA 19 na September, v ktorej má pokračovať príbeh Alexa Huntera. Za normálnych okolností, pri prestupoch EA jednoducho pripraví patch a hra dostane update s prestupujúcim hráčom v novom tíme, v novom drese. Ale teraz je tu taký problém, že FIFA 19 má príbehový mód a tento rok sa má hlavná postava pridať do tímu Real Madrid, kde bude hrať veľkú príbehovú rolu aj Ronaldo.

Ronaldo je na komplet všetkých marketingových plochých EA, vrátane screenshotov, na videách, na plagátoch, na bilboardoch a tiež aj na obale hry. A výroba miliónov obalov rozhodne nie je lacná záležitosť, hra vychádza prakticky za dva mesiace. Času na opravu ostalo už len málo.

Ronaldo je na všetkých marketingových materiáloch v drese Madridu – na obale hry, na plagátoch, v traileroch, na bilboardoch

EA má dve možnosti, v priebehu pár dní bude musieť zmeniť všetky marketingové materiály a dres Ronaldovi vymeniť, alebo to proste už nechajú tak. Príbeh FIFA 19 si tak zahráte na lavičke Realu Madrid s lídrom Ronaldom, pričom to bude dá sa povedať, náhľad do histórie. Následne už v ponuke hry nájdete Ronalda správne v tíme Juventus, najmä v novej Lige Majstrov.

BTW, unikol už aj nový boxart hry:

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site