Rozširujeme redakciu o nové posily

26 februára, 2013 Redakcia

Iste ste si všimli, že novinky vám začali prinášať už aj naši dvaja noví redaktori, ktorých by som vám rád len krátko predstavil. Vlastne to urobia oni sami.

Marek Jaroš (Marek98) a Jakub Gubala (PViper) vám budú spolu so zvyškom tímu denne prinášať ešte viac noviniek zo sveta hier a vďaka posile tímu sa budeme môcť venovať viac tematickým článkom, investigatívnej novinárčine, recenziám a kauzám v hernom priemysle.

Aspoň v krátkosti sa vám predstavia:

Jakub Gubala alias PViper

Hry ma proste bavia. Je to niečo ako film ale s väčšou porciou zábavy, môžem sa pri nich odreagovať štýlom, aký mi vyhovuje. Najviac mi záleží na dejovej línii, či spracovanie, možnosť robiť veci po svojom, rozhodovať sa a v neposlednom rade aj grafika. Ako redaktor chcem ľudí hlavne informovať o hrách, povedať im, čo by som ja, ako hráč ocenil a čo pokladám za zaujímavé.

Obľúbené hry: Akčné FPS, RPG, výnimočne stratégie, sniper tematika, Star Wars geek, Mass Effect, COD, Battlefield a AC.

Marek Jaroš alias Marek98

Som 15 ročný chalan, ktorý sa zaujíma o hry bližsie ako ostatný. Nechce hry len hrať, ale pozorovať ich už od začiatku vývoja. A rád by som sa o svoje poznatky z herného priemyslu podelil s ostatnými. Mám vlastnú stránku o hrách, ale chcel som byť súčasťou niečoho veľkého, tak som sa rozhodol pridať k CentrumHer.

Obľúbené hry: Osobne obľubujem skôr športové hry (Fifa, NHL, …) ale veľmi rád si zahrám aj strieľačku. Ale v podstate si zahrám každý dobrý titul, ktorý vyjde.
Tento rok sa teda budeme snažiť prekonať štatistiky toho minulého a zlepšovať kvalitu. Ak budete mať nejaké požiadavky na redakciu, neváhajte nás kontaktovať pomocou formulára, či na súkromných adresách, a ak máte záujem sa stať členom tímu, zamierte do sekcie Hľadáme redaktora.

Dúfame, že ich privítate svojimi komentármi pod články, pretože to je pre nás najväčšou odmenou.

Redakcia.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články