Rumor: Call of Duty 2020 má byť Black Ops 5

Call of Duty Black Ops V 

Má byť ešte drsnejší, ako Modern Warfare.

Na internete sa objavili prvé správy o hre Call of Duty pre rok 2020. Hoci ešte nevyšla ani hra pre tento rok s názvom Modern Warfare od Infinity Ward. V štúdiu Sledgehammer Games však posledné mesiace nastali drobné problémy s vývojom hry pre rok 2020 a tak vývoj muselo prevziať štúdio Treyarch. To malo svoju novú hru naplánovanú až na rok 2021, podľa zavedeného kalendára. Vo vývoji COD hier sa totiž vždy striedajú tri štúdiá – Infinity Ward, Sledgehammer a Treyarch, s niektorými komponentami pomáha aj Raven Studio (multiplayer, battle-royale…).

Nový diel Call of Duty pre rok 2020 sa má podľa rumoru volať Black Ops V. Názov odhalil na Twitteri týpek, ktorý odhalil aj COD Modern Warfare predtým, ako bola hra oficiálne oznámená.

Príbehová kampaň Call of Duty Black Ops V sa má odohrávať naprieš niekoľkými desaťročiami. Začínať by sme mali v kórejskej vojne niekedy v päťdesiatych rokoch a hra by sa mala odohrávať až v rozsahu 40-tich rokov. Návrať moderných sci-fi prvkov tak nečakajme, skôr pôjde o návrat do prvého dielu Black Ops.

Hra má byť ešte drsnejšia ako pripravovaný Modern Warfare. Nový tohtoročný diel od Infinite Warfare chce vojnu zobraziť realisticky a v hráčoch chce vyvolať až nepríjemné emócie. Black Ops 5 by mohol zájsť ešte ďalej.

Oficiálne sa o novom Call of Duty: Black Ops 5 dozvieme až niekedy okolo Apríla-Mája roku 2020, čo je obdobie, kedy Activision oznamuje nové COD.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site