Rumor: GTA VI vyjde v roku 2022, budeme hrať za ženu!

6 marca, 2018 Marek Jaroš

Objavila sa kopa nových, zaujímavých informácii o chystanom GTA VI!

Ako to už býva v dnešnej dobe internetu, akonáhle sa naň niečo dostane, už sa to nedá zobrať späť. A v prípade tak veľkej značky, akou GTA bez pochýb je, sa každá, čo i len sebemenšia informácia rozšíri bleskovou rýchlosťou.

YouTube kanál The Know prišiel tentokrát s informáciami o GTA VI od ich “vnútorného zdroja” z Rockstar Games. GTA 6 je vo vývoji momentálne pod kódovým označením ako Project Americas. Hra by sa mala odohrávať v okolí Miami, čo v GTA sérii hráči poznajú ako Vice City. Navyše, v hre by sa mala objaviť aj Južná Amerika! Vedeli by sme medzi týmito dvoma oblasťami lietať a zopár misii by sa odohrávalo aj tu. Žeby obchod s drogami?

Zdroj tak isto hovorí o tom, že v hlavnej úlohe by sa tentokrát mala objaviť žena. Nateraz však nie je známe, či sa po vzore GTA V dočkáme viacerých hlavných protagonistov. Navyše, podľa zdroja by hra mala vyjsť tak najskôr o 3-4 roky. Lenže ako poznáme Rockstar a ich prácu, dátum vydania sa ešte párkrát posunie a preto by sme hru nemali čakať pred rokom 2022.

Podľa všetkého je hra v pred-produkčnej fáze, nakoľko väčšina štúdia dokončuje Red Dead Redemption 2. A taktiež sa dá pochybovať o pravosti týchto informácii, nakoľko história podobných “zaručených správ” od tohto kanála nie je veľmi úspešná. Aj keď, v prípade Dark Souls 3 priniesli pravdivé informácie ešte pred oznámením hry.

Mohlo by vás zaujímať: Všetko o GTA 6 – dátum vydania, PC verzia, obsah hry.

Marek Jaroš