Sony Playstation 5 Playstation Showcase

Rumor: PlayStation Showcase je naplánovaná na September

25 mája, 2022 Marek Jaroš

Vyzerá to tak, že o novinkách zo sveta Playstation sa dozvieme až po lete.

V posledných rokoch sme si tak nejak zvykli, že vývojári si svoje chystané novinky prezentujú sami. Jednou z takýchto konferencií, ktorá sa tešila najväčšej popularite, je bez pochýb Playstation Showcase.

Mohlo by vás zaujímať:
Dátumy a časy nie E3 press konferencií

O konaní tohtoročnej edície je zatiaľ ticho. Sony prakticky hneď na začiatku roka vystrieľalo všetky svoje náboje, okrem God of War: Ragnarok, a odvtedy hráči netrpezlivo čakajú na predstavenie noviniek.

V posledných týždňoch sa rozprúdili na internete viaceré špekulácie. A hoci jeden zdroj hovoril o tom, že konferencia by sa mohla konať v Júni, viaceré ďalšie sa zhodujú na tom, že Sony nám novinky pre konzolu Playstation 5 odprezentuje až po lete, konkrétne v Septembri.

Na nej by sme eventuálne mohli konečne vidieť chystaný remake hry The Last of Us, či nové hry zo sérií Sly Cooper a InFamous. Každopádne, ako spomínané hry, tak aj info o Playstation Showcase treba brať s rezervou. Pokiaľ Sony nič oficiálne neohlási, ide len o špekulácie. Hoci, zdroje leakujúce tieto informácie sa už viackrát ukázali ako spoľahlivé.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.