Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

Rumor: Sony chystá Playstation event na Február

Vyzerá to tak, že po mesiacoch ticha si pre nás Sony nachystalo nový event.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

10. Január 2022

Sony-Playstation-5

Už je to pár mesiacov, čo sme boli svedkami posledného väčšieho streamu od Sony. Playstation Showcase sa konala ešte začiatkom Septembra, zatiaľ čo posledný State of Play nám spoločnosť odvysielala v polovici Októbra.

Známy insider Tom Henderson, ktorý je známy svojími celkom presnými leakmi, naznačil, že Sony si na Február chystá event, kde by mohla konečne prelomiť mlčanlivosť. Zrejme pôjde opäť iba o State of Play, no podľa jeho slov má potenciál byť celkom nadupaným dielom.

Radosť by mali mať hlavne priaznivci novej hry zo sveta Harryho Pottera, Hogwarts Legacy. To by sa po dlhšom čase malo ukázať práve na tomto evente. Hra mala vyjsť už minulý rok, no pre pandémiu koronavírusu ju vývojári odložili až na rok 2022.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 🙂 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články