Rumor: The Last of Us Part II vyjde ešte tento rok

Neviem ako vy, ale my by sme vôbec neboli proti!

Vyzerá to tak, že aj rok 2019 by mal byť rovnako bohatý na Playstation exkluzivity. Už teraz máme potvrdenú prvú, Days Gone. To by malo vyjsť 26. Apríla 2019. Avšak, prednedávnom sa objavila ďalšia správa, ktorá tvrdí, že Death Stranding by malo prísť už v Júni!

A teraz sa objavujú ďalšie správy, ktoré hovoria o vydaní The Last of Us Part II. Podľa nich by sme sa tejto hry mali dočkať ešte v priebehu tohto roka. Aspoň podľa Alanah Pearce, bývalej novinárky pre IGN.

Tá v reakcii na twitteri tvrdila, že hra by mala na 100% vyjsť ešte tento rok. Aspoň podľa toho, čo vie ona. Všetky jej tweety boli odvtedy zmazané a zachovali sa len screenshoty. Každopádne, tak ako tvrdí Alanah, ešte sa vždy môže všetko zmeniť.

Pokiaľ teda Naughty Dog nič oficiálne neoznámili, musíme tieto jej vyjadrenia brať len s rezervou. Každopádne, ak by sa obe špekulácie naplnili a v jednom roku by sme sa dočkali týchto 3 veľkých exkluzivít, bol by to ďalší skvelý rok pre Playstation 4. A zrejme by sa predajom darilo minimálne tak dobre, ako v poslednom roku.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site