S Most Wanted sa vráti aj zoznam 10. rivalov

8 októbra, 2012 Lukáš Kanik

Odporcovia série Need For Speed, ktorá je už citeľne vyšťavená by sa mohli po nasledujúcej správe potešiť. Dočkáme sa kampane podobnej tej, aká bola v pôvodnom Most Wanted.
V pôvodnom NFS: Most Wanted fungovala kampaň štýlom Black Listu. Za získané bounty ste sa mohli postaviť desiatim najlepším závodníkom v meste a postupovať tak v kariére, až ste sa sami dostali na vrchol.

V novom Need For Speed to bude veľmi podobné. Speed Pointy teraz ale nezískavate len za prejdené závody a zničených policajtov, či škody v meste, v Most Wanted budete svoj rank – Speed Level naberať hľadaním nových áut, prekonávaním rekordov priateľov v Autolog systéme a samozrejme závodením s rivalmi, aj policajtmi.

Vaše riadenie v meste a stúpajúci rank pritiahne pozornosť desiatich najhľadanejších „Most Wanted“ jazdcov, ktorí vás potom vyzvú na súboj. Princíp sa teda zachoval, zamrzí však fakt, že všetky autá sú otvorené už od začiatku, sú len rozmiestené v meste. Ako fanúšik starých NFS by som prijal klasické odomykanie a kupovanie za našetrené peniaze.

Pozrite si najnovší trailer, ktorý ukazuje, ako Speed Level a Speed Pointy fungujú. Hra od Criterionu vychádza už o mesiac.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7NCz-N_aeow[/youtube]

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články