Saints Row Customization

Saints Row ukázal neuveriteľne rozsiahle možnosti kustomizácie

21 apríla, 2022 Lukáš Kanik

Od vlasov cez tuning až po zbrane.

Včera prebiehal stream vývojárov z Volition, ktorí detailne odprezentovali možnosti kustomizácie a úprav v novej hre Saints Row. To, čo sme videli, sú najširšie možnosti kustomizácie v histórii značky, ale aj v žánri celkovo.

Vývojári totiž do hry zapracovali masívny editor postavy, v ktorom je možné si upraviť prakticky čokoľvek. Hráči tak dostanú možnosť si meniť tvár, uši, nos, oči, vlasy, mejkap, svaly, hmotnosť, dokonca aj opálenie. A to tiež asymetricky – jednu časť tváre môžete mať inú, druhú inú. Alebo si môžete vybrať z prednastavených možností.

Vlasy si môžete meniť od korienkov až po konce a po uliciach môžete pobehovať aj úplne nahí. Tiež je možné hrať za muža, za ženu, vybrať si z niekoľkých hlasov aj štýlov chôdze. Vývojári nekládli obmedzenia ani farbe, môžete sa natrieť do farieb dúhy ale aj galaxie.

Tuning vozidiel aj úprava zbraní

Kopec možností dostanete aj v garáži. Takmer všetky vozidlá v hre je možné vizuálne aj funkčne upraviť. Svojim vozidlám môžete pridať spoilery, krídla, kolesá, dokonca vymeniť strechu. Autu, motorke či člnu môžete pridať aj neobmedzené nitro alebo hák. Za ten si môžete zapojiť iné auto, alebo gigantickú guľu.

Zbrane je možné si upraviť do rôznych farieb, alebo si môžete vymeniť komplet celé telo. Raketomet si tak môžete vymeniť za gitaru a samopal za dáždnik.

Zdá sa, že Saints Row bude hra neobmedzených možností. Vyjde na PC, Xbox a PlayStation už 23.8.2022.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.