Scavengers PC Game Wallpaper

Scavengers spustí early access na PC už zajtra

27 apríla, 2021 Lukáš Kanik

Survival strieľačka, v ktorej sa môžu stretnúť tisíce hráčov.

Štúdio Midwinter Entertainment odhalilo detaily prichádzajúcej third-person strieľačky Scavengers. Momentálne beží alpha test, ktorý sa už zajtra prenesie do early access na Steame. Zahrať si ju tak budeme môcť všetci.

Do Early Access sa zatiaľ dostanete len jedným spôsobom. Treba sledovať 30 minút streamu Scavengers na Twitchi. Stačí si vytvoriť účet Improbable, sledovať na Twitchi hru Scavengers a po 30 minútach vám padne Twitch Drop. Po jeho otvorení vám na email príde Steam kľúč pre Scavengers.

V hre Scavengers sa hráči rozdelia do troj-členných tímov a v nehostinnnej krajine budú spoločne zbierať body. Bojovať budú proti ostatným hráčom, ale aj rôznym monštrám. Tím prehrá, ak budú všetci traja členovia zabití.

Vývojári však aktuálne testujú aj rôzne sociálne možnosti. Na jednu mapu dokážu spawnúť tisíce hráčov. Pri poslednom teste bolo na jednej mape 1700 reálnych hráčov a ďalších 8-tisíc virtuálnych. Scavengers tak má potenciál priniesť obrovské eventy a súťaže pre obrovské masy hráčov naraz.

Plná hra vyjde už tento rok na PC.

Lukáš Kanik
Sledujte ma: