Sci-fi thriller State of Mind vychádza 15. Augusta, hra dostala story trailer

Sci-fi thriller od Deadalicu konečne spoznala svoj dátum vydania.

State of Mind bol pôvodne naplánovaný na začiatok roka 2017. Veď hru sme vôbec po prvýkrát videli na E3 2016 a osobne sme si ju pozreli aj na GamesCome v tom istom roku.

Avšak, vývoj sa natiahol a tak hra na PC, Playstation 4, XBOX One a Nintendo Switch vyjde až 15. Augusta tohto roku. V hre sa ocitneme v koži Richarda Nolana, ktorý ako jeden z posledných novinárov otvorene kritizuje vývoj sveta v roku 2048. Spiknutie vlád, korporácii či stupňujúca sa kriminalita je len špička ľadovca. Veľký obrat v jeho živote nastáva až vtedy, keď sa záhadne zobúdza v nemocnici a zisťuje, že jeho manželka a syn zmizli.

Richard sa tak ocitá uprostred sveta, ktorý balansuje na hrane medzi dystopickou materiálnou realitou a virtuálnou utópiou budúcnosti. Čo však zaujme hráčov už na prvý pohľad je zaujímavo štylizovaná polygonová grafika, ktorá sa (aspoň podľa mňa) hre náramne hodí.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem. Alebo s mojou priateľkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site