Screenshoty aj zberateľská edícia Resident Evil 3

Resident Evil 3 Remake Screenshot 04

Hra po dvadsiatich rokoch vyzerá fantasticky

RE Engine znova predvádza svoju silu, Resident Evil 3 totiž na prvých screenshotoch vyzerá absolútne fantasticky. Hra má skvele nasvietené prostredia a výborne vyzerajú aj prestrihové scény, ktoré budú znova v real-time. Hru v pohybe ste mohli vidieť v prvom traileri.

Tak ako v Resident Evil 2, aj teraz bude kamera nad plecom hlavnej postavy. Gameplay bude teda veľmi podobný, ak nie identický s posledným úspešným remakom od Capcomu. Na internete už vznikajú porovnania pôvodnej hry z roku 1999 a dnes oznámeného remaku. Napríklad Brada Vickersa by ste spoznali azda len podľa žltej vesty.

Pod screenshotmi nájdete aj fotku zberateľskej edície hry, exkluzívnej pre obchodnú sieť Gamestop. Jej cena bude 179,99 dolárov a obsahovať bude aj 28cm vysokú postavičku Jill Valentine. Na zberateľskú edíciu pre globálny trh si budeme musieť ešte počkať.

Resident Evil 3 Remake Screenshot 01 Resident Evil 3 Remake Screenshot 02 Resident Evil 3 Remake Screenshot 03 Resident Evil 3 Remake Screenshot 04 Resident Evil 3 Remake Screenshot 05 Resident Evil 3 Remake collectors edition

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site