Várka screenshotov z čerstvo oznámeného hororu Chernobylite

Chernobylite_Screenshot_5

Včera sme priniesli prvý trailer. 

Poľské štúdio The Farm 51 oznámilo novú hororovú hru Chernobylite. Všetko podstatné ste sa mohli dozvedieť už v tejto novinke, vývojári hru oznámili prvým trailerom. Z oficiálnej tlačovej správy sme sa dozvedeli ďalšie nové informácie a od vývojárov sme dostali aj prvé oficiálne screenshoty. Tie majú pochádzať priamo z hry.

Chernobylite sa odohráva 30 rokov po udalostiach v Černobyle. Hlavným hrdinom je jeden z vedcov, ktorý katastrofu zažil na vlastnej koži a po tridsiatich rokoch sa vracia na miesto činu. Konkrétne do Chernobyl Exclusion Zone, čo je zóna s obmedzeným, až zakázaným vstupom.

Prostredia v hre boli v skutočnosti naskenované v Černobyle, takže sa budeme pohybovať po reálnych lokalitách. Svoje miesto si nájde aj crafting, ktorý by mal byť realistický. Využijete tu znalosti z chémie a fyziky za predpokladu, že nejaké máte.

Potvrdilo sa aj to, že hra je okrem PC vyvíjaná aj na konzoly. Realistické skeny prostredia a objektov sa do hry podarilo dostať vďaka technológii Reality 51, ktorá je v štúdiu vyvíjaná už viac ako 5 rokov. Využili ju aj v hre Get Even.

Predpokladaný dátum vydania podľa Steamu je Jeseň 2019.

Chernobylite_Screenshot_7

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site