Várka screenshotov z nového Ghost Recon Breakpoint

Ghost Recon Breakpoint - 18

Ghost Recon Breakpoint vyzerá na nových screenshotoch parádne.

Ešte včera v noci sme vám priniesli rozsiahly článok o novinke od Ubisoftu. V ňom ste sa okrem iného dočkali aj prvého traileru či oficiálneho gameplayu.

Dnes tu ale máme várku prekrásnych screenshotov priamo z hry. Na nich môźeme vidieť krásy pacifického ostrova Auroa, na ktotom sa bude príbeh hry odohrávať. Ghost Recon Breakpoint beží na rovnakom engine, ako Wildlands, čo je current-gen engine AnvilNext 2.0 z roku 2014. Rovnako ako Wildlands, aj Breakpoint teda vyzerá výborne.

Ešte jedna perlička. Neubehlo ani 24 hodín od oznámenia a niektorí exoti v hre hľadajú politické odkazy. Breakpoint sleduje príbeh Amerických agentov, ktorí sa dali na stranu teroristov a zabíjajú bývalých kolegov z armády. Diela autora Toma Clancyho sú vždy politicky smerované a autor v nich vyjadruje istý politický názor, respektíve fikciu udalostí. Ubisoft sa už stihol ohradiť so slovami: “Je to fikcia, je to všetko len fikcia. Rozhodne mierima na úplný realizmus ale za tým netreba hľadať žiadny politický odkaz, ktorý by sme chceli vyslať ľuďom.”

Ghost Recon Breakpoint vyjde 4. Októbra na PC, Playstation 4 a XBOX One.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site