Screeny a trailery pre upír – stealth hru Dark

23 apríla, 2013 morokul

Dnes, v utorok 23. apríla vydal Kalypso Media nové screeny pre stealth hru s jednoduchým názvom – Dark. Pozrite si ich spolu s dvoma trailermy, ktoré vyšli už skôr a zistite aj niečo viac o tejto hre.

Hru Dark si zahráme na Xbox 360 a PC už v lete tohto roku. Je to stealth hra s prvkami RPG. Môžete sa nenápadne preplaziť pomedzi nepriateľov, alebo sa na nich krvilačne rozbehnúť a zabiť ich za pomoci vašich novozískaných super-schopností, alebo drastických melee útokov. V hre bude preliatych tak či tak veľa litrov krvi.

Dej hry prebieha v blízkej budúcnosti. Upíri sa snažia ovládnuť svet a už prenikli do každého kúta sveta. Vy sa vžijete do roly Erica Bane- a, čerstvo nakazeného upíra, ktorý sa postavil na stranu dobra – ľudí. Stávate sa akýmsi nájomným vrahom a assassínom, snažíte sa odhaliť a prekaziť plány najstarších upírov.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=29r0bNtTSJs[/youtube]
V „skills“ trailery nám výrobca predvádza schopnosti upírov, ako napríklad teleportáciu, akýsi „vampire vision“ pohľad, ktorý vám dovolí vidieť cez steny ľudí. Je to v podstate podobné „eagle vision“ zo séria Assassin’s Creed. Ďalej vidíme, ako som už spomínal, veľa (!) krvy. Brutálne zabitia od chrbta. V hre máte aj možnosť napiť sa krvy nepriateľov.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=On4OWJs9dPg[/youtube]

V gameplay trailery vidíme znovu iba boje, tento raz iba pomocou upírskych schopností. V podstate tam nieje nič, čo sme nevideli v predchádzajúcom trailery. Všimnite si ale zaujímavé grafické spracovanie. Vyzerá trochu komiksovo a trochu mi pripomína Walking Dead: The Game. Aj tak je ale originálne, a vyzerá celkom príjemne.

O novinkách o tejto hre vás budeme prebežne informovať. V prípade, že chcete o tejto hre zistiť viac, pozrite si stránky výrobcu.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články