Sekiro: Shadows Die Twice má Launch Trailer

Sekiro

Nová hra od From Software čelí veľkým očakávaniam.

Japonské štúdio From Software, ktoré má za sebou už nespočet titulov, čoskoro vydá svoje najnovšie hardcore RPG. Po sérii Dark Souls a Bloodborne (exkluzívne pre PlayStation) vznikla ďalšia hardcore hra v jedinečnom prostredí. Tento krát je vydavateľom Activision, hra ale vyjde na všetky platformy.

Vydavateľ Sekiro: Shadows Die Twice dnes vydal oficiálny launch trailer, vo veľkom predstihu pred vydaním. Hra totiž vychádza až 22.3.2019. Či budú recenzie pred vydaním nevieme povedať, keďže náš lokálny vydavateľ sa zatiaľ neozýva.

Pripomeňme si, v čom sú zásadné rozdiely v Sekiro v porovnaní s poslednými hrami štúdia. V prvom rade to je nový spôsob pohybu, hráči sa budú môcť vďaka háku pohybovať viac vertikálne. Postava bude agilnejšia a otvárajú sa tým nové možnosti pohybu po mapách.

Príbeh bude viac priamočiary, dá sa povedať že až tradičný pre akčné hry. Už to nebude o hľadný stôp v celom svete, aby ste si urobili aspoň aký taký obrázok. Hru bude možné štandardne pozastaviť, ako to poznáme z iných titulov a hlavná postava bude mať možnosť sa respawnúť ihneď po úmrtí na rovnakom mieste.

PC požiadavky na Sekiro: Shadows Die Twice a nezabudnite aj na ostatné trailery a screenshoty

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site