Shroud dostal ban v PUBG za to, že hral s hackerom

Vývojári sú nekompromisní aj voči najznámejším streamerom.

Včera si Michael “Shroud” Grzesiek zahral PUBG s hackerom a celé to ako vždy streamoval. Hackerom bol neznámy hráč, Shroud sa s ním v hre skamarátil len náhodou a počas jedného zápasu si s ním užil kopec zábavy. hacker sa totiž po mape dokázal presúvať na lietajúcom aute a dokonca vedel auto dostať aj do interiéru budovy. Shroudovi tiež vedel povedať, kde presne sa nachádzajú hráči a ten vďaka tomu získal pár ľahkých killov.

Shroud v tomto streame povedal, že vie že sa to nemá a že robí zlú vec, ale hru s hackerom si neskutočne užil, zabavil sa. Množstvo hráčov, ktorí stream sledovali ale boli proti tomu, aby Shroud spolupracoval s hackerom, hoci len na chvíľu a len pre zábavu. Rovnako to vidia aj vývojári z Bluehole, ktorí Shroudovi udelili za toto ban.

Shroud si PUBG nezahrá najbližší mesiac, ako už oznámil na svojom ďalšom streame Rainbow Six Siege. Vývojári už aj v minulosti dali krátky ban známemu streamerovi, dostal ho DrDisrespect za teamkill v priamom prenose. DrDisrespect na to reagoval, že v hre si bude robiť, čo sa mu zachce. Na to zareagoval aj Brendan “PlayerUnknown” Greene, keď povedal: “V mojom dome sa budeš riadiť pravidlami, alebo GTFO.”

Shroud patrí medzi hŕstku najpopulárnejších streamerov PUBG s viac ako troma miliónmi odberateľov. Je známy hlavne svojim skillom, ktorý si vybudoval počas svojej úspešnej kariéry na e-sportovej scéne Counter-Strike.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site