Posledná epizóda

CH Podcast #48 - AI prekladá hry do češtiny, Nový State of Play, Dojmy z Atomic Hearts + Novinky na webe

27. Február 2023

Je tu nová epizóda nášho CentrumHer podcastu, v ktorej sme sa na úvod venovali budúcnosti prekladov hier. Vyzerá to tak, že to čo trvalo dobrovoľným predkladateľom celé roky, dnes zvládne AI s trochou pomoci za pár dní.

Obísť sme nemohli ani State of Play, na ktorom sa nám bližšie ukázal titul Suicide Squad: Kill the Justice League. Máme však obavy, či nedopadne ako Marvel's Avengers. A taktiež sme sa porozprávali o fakte, že Sony nemá ohlásené žiadne hry.

Neobišli sme ani Microsoft, ktorý bol v Bruseli a presviedčal zástupcov Európskej komisie o svojom nákupe Activision-Blizzard.

No a na záver sa Lukáš s Dominikom podelilo o svoje dojmy z hrania hry Atomic Hearts. Plus sme predstavili najnovšiu novinku na webe - prehľadný celoročný kalendár vydaní.

Šialené: Ľudia ochotne platia 60 eur za 12-minútovú videohru

Viac sa oplatí lístok do kina.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

09. Apríl 2022

Elden Ring Game Wallpaper

Herný priemysel prináša rôzne správy, nad ktorými bežní ľudia len krútia hlavami. Najnovšia však hovorí o tom, že ľudia sú ochotní platiť desiatky eur za hry kratšie, ako reklamný blok na Markíze.

Niekoľko miliónov ľudí si napríklad kúpilo hru Elden Ring, novinku od Japonského štúdia From Software. To je známe výrobou extrémne náročných a dlhých hier, ktoré preveria nervy a vytrvalosť hráčov.

Cena tejto hry na Steame je 60 eur (niekde aj lacnejšie) a vyšla len pred pár týždňami. Koľko hodín zábavy dostanete za týchto 60 eur? Hráč Distortion2 ju prešiel za 12 minút. Presne 12 minút a 13 sekúnd, toľko mu trvalo prejsť Elden Ring od vytvorenia postavy až k záverečným titulkám.

Za ten čas sa človek pri sledovaní jeho videa nestihne ani najesť.

Titulný obrázok Youtube videa s názvom Elden Ring Speedrun

Elden Ring Speedrun

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články