Šiesta postava pre Borderlands 2 je psycho Krieg

25 marca, 2013 Lukáš Kanik

Gearbox vo svojom stánku na PAX poodhalil novú hrateľnú postavu aj plány pre ďalšie datadisky Borderlands 2.

Postava vyjde za 10 dolárov 10. 5.2013 a bohužiaľ nie je súčasťou bonusov pre majiteľov season-passu, takže ak máte vďaka tejto výhode všetky ostatné DLC zdarma, za toto si zaplatíte.

Krieg je bandita, ktorého hlavnou zbraňou sú útoky na blízko s jeho sekerou, ktorá mu navyše po každom zásahu regeneruje život. Kotaku už má nejaké obrázky z jeho stromu schopností, ktoré Gearbox odprezentoval na PAX.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hxgATY3gX6A[/youtube]

Do Borderlands 2 sa navyše v blízkej budúcnosti chystá množstvo malých updatov a DLC, napríklad zvýšenie maximálneho levelu z 50 na 61 a do hry pribudne rada zbraní „Pearlescent“ ktoré boli obľúbené v jednotke. V dvojke budú tieto zbrane najvzácnejšie. Balíček budú mať majitelia season passu zadarmo, ostatných bude stáť 5 babiek.

Napokon je v príprave aj nová kampaň, ktorej vydanie je naplánované na Jún a bude to doteraz najväčšie obsahové DLC zo všetkých. Pod textom nájdete video od Polygonu, ktorí z PAX nakamerovali kúsok prezentácie.

Zdá sa, že jedna z najlepších FPS minulého roka tak skoro nezostarne a pre Gearbox predstavuje Borderlands 2 jednu z najdôležitejších hier. Napokon, obsah, ktorý je do hry dodávaný nijak umelo nepredlžuje hru a popri kozmetických DLC nám pribúdajú aj tie príbehové.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ka4lipQen6w[/youtube]

 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články