Sinner: Sacrifice for Redemption sa odkladá, ale vyjde aj na Switch

Hru vyvíjajú veteráni z Ubisoftu, Konami a Blizzardu.

Združení sú pod menom Dark Star Game Studios. Hlavný hrdina, Adam, je bývalý vojak, ktorý sa musí zodpovedať zo svojich hriechov, a vydať sa na výpravu za vykúpením. Na nej sa stretne s hrozivými nepriateľmi vytvorenými podľa siedmich smrteľných hriechov.

Pred každý súbojom bude hráč môcť obetovať nejakú časť z Adama. Dostane permanentný debuff, ktorý mu napríklad zredukuje silu alebo život počas celej výpravy. Každý súboj bude ťažší a ťažší, keďže debuffy sa budú kopiť. Na druhej strane, po úporných bojoch môžete čakať zaslúžené odmeny.

Ak bude niektorý z nepriateľov priveľké sústo, môže hráč nejakého už porazeného znova oživiť, aby tak získal jednu z obetovaných schopností naspäť. Tu prichádza na scénu šanca experimentovať s rôznymi alternatívami. Každý si môže určiť vlastnú cestu. Budete čeliť narastajúcej výzve, alebo zvolíte jednoduchšiu možnosť?

Sinner: Sacrifice for Redemption bol odložený na tretí štvrťrok 2018. Vyjde na platformy PC, PS4, Xbox One, Mac a najnovšie aj Nintendo Switch. Pre viac informácií navštívte oficiálnu stránku.

 

 

 

Jakub Babík

Jakub Babík

Hry sú mojou neprekonateľnou vášňou už od piatich rokov. Medzi najobľúbenejšími titulmi u mňa nájdete Splinter Cell, Mass Effect alebo Assassin's Creed. Milujem stealth, akčné, FPS žánre a zvyčajne nepohrdnem ani dobrou adventúrou, z času na čas aj stratégiou. Nemusím racingovky a väčšinu MMORPG. Na ľuďoch si vážim zodpovednosť, dobrosrdečnosť, úsmev a seriózny prístup k práci.
Jakub Babík

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site