Skombinujte Witchera, Skyrim a Bloodborne, dostanete GreedFall

10 februára, 2017 Lukáš Kanik

Nová hra od tvorcov Technomancera.

Francúzske štúdio Spiders pod vydavateľským domom Focus-Home oznámilo nové RPG. Volá sa GreedFall a vyjde na PC, Xbox One a PlayStation 4 budúci rok. Spustená bola oficiálna stránka, my vám prinášame okrem traileru aj prvé artworky.

GreedFall sa odohráva v 17 storočí, obohatenom o rôzne druhy mágie. Hra vsadila na barokový štýl a celé to veľmi pripomína Bloodborne, Zaklínača a možno trochu aj Skyrim, v závislosti od toho, aký veľký svet bude. Witchera mi pripomenul hlavne nepriateľ, ktorý sa ukázal v traileri, vyzerá ako Bes, lesný démon zo sveta Zaklínača.

Nové RPG od Spiders vsadí na svet, ktorý budete môcť ovplyvniť rôznymi rozhodnutiami. Questy sa dajú splniť napríklad diplomaciou, bojom ale aj stealthom. Uvidíme, ako to bude fungovať napríklad v takomto lesnom prostredí. Na artworkoch však môžeme vidieť aj mestá, bažiny, či temné lesy.

Osobne sa na GreedFall teším, RPG od Focus-Home Interactive mám v zásade rád. Na nejaký ten gameplay materiál si budeme musieť počkať asi až do GamesComu.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Lukáš Kanik
Sledujte ma: