Skyrim mód Falskaar vám hru rozšíri o nový príbeh

14 júla, 2013 Lukáš Kanik

20 hodín nového obsahu, nové veľké územie Falskaaru, NPC aj kopa questov, vydajte sa na nové dobrodružstvo.

Jednoznačne jeden z najväčších módov do Skyrimu, aké kedy vyšli, je po 2000 hodinách tvrdej práce moderov konečne vonku. Falskaar je názov novej kampane a celého módu, ktorý vás ku Skyrimu priková na ďalších 20 hodín.

Toľko totiž trvá splnenie 26 questov, z ktorých 9 je veľkých príbehových a 17 vedľajších. Nové územie Falskaaru je veľké ako 1/3 celého Skyrimu a je to nezávislá časť Tamrielu.

Mód pridá sto nových kníh, listov a receptov a obsahuje 10 000 riadkov textu, ktorý dabovali 30 profesionáli a poloprofesionáli, dabing znie fakt parádne a na nerozoznanie od originálnych datadiskov Bethesdy. Do výbavy vám mód pridá nové zbrane a brnenia, dva nové kúzla a dračí rev, originálny soundtrack, dokopy 40 minút novej hudby v 14tich songoch.

Na spustenie módu postačí Skyrim v poslednej verzii (12.7.2013) a k obsahu sa dostanete interakciou s novou postavou „Jalamar“ v Riftene. Samozrejme môžete podporiť moderov aj nejakou tou korunkou, pretože mód je zdarma a pokojne sa rovná predraženými DLCčkami od Bethesdy.

Stiahnuť si ho môžete z Nexusu.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EeFT6qhja-0[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7gJiVKpLPYw[/youtube]

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články