Sledujte prvý parádny trailer z Overkill’s The Walking Dead

Hra vyjde už na jeseň 2018!

Starbreeze vydal prvý štandardný trailer pre ich novú pripravovanú hru Overkill’s The Walking Dead. A my už vieme, o akú hru pôjde a pozrieť sa môžeme aj na prvú z hrateľných postáv, je ňou Aidan.

Overkill’s The Walking Dead bude first person kooperatívna akcia, ktorá sa odohráva v postapokalyptickom svete The Walking Dead. Či pôjde o lineárnu hru, alebo skôr level akciu v štýle Left 4 Dead nemôžeme zatiaľ potvrdiť, ale pravdepodobnejšia je druhá verzia. S nimi sa v poslednom čase akoby roztrhlo vrece. Hráči tu budú mať misie ale aj rôzne raidy.

Prvou zo štyroch hrateľných postáv je Aidan a hra sa odohráva v okolí Washington D. C. Zaujímavosťou je, že nepriateľmi nebudú len walkers, ale aj živí ľudia, možno nejaký druh frakcie.

Každá z hrateľných postáv bude mať unikátne vybavenie a vlastný strom schopností, rolu, herný štýl aj unikátny príbeh. Podľa popisu hry budeme môcť s týmito postavami hrať na blízko v stealth, ale samozrejme sa nevyhneme ani poriadnej prestrelke. V partii okrem černocha Aidana nájdeme aj červenovlásku, nejakého dedka a číňanku.

Hra Overkill’s The Walking Dead vyjde na jeseň 2018 na PlayStation 4, Xbox One a PC. V najbližších týždňoch budú vydávané trailery na ďalšie postavy.
Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site