Posledná epizóda

CH Podcast #GamesCom Špeciál - Prvý deň, Opening Night Live

23. August 2023

V dnešnej epizóde nahrávanej v bojových podmienkach hotelovej izby vám Lukáš a Marek porozprávajú o tom, ako vyzerá developerská konferencia či rozostavané výstavisko v Kolíne.

A taktiež preberú to najzaujímavejšie z Opening Night Live, ktoré bolo doslova prepchaté skvelými hrami.

Sledujte turnaje Oktagon MMA zadarmo a bez záväzkov

Vedeli ste, že turnaje Oktagon MMA sa dajú sledovať zadarmo a bez záväzkov?

Profilový obrázok autora článku - Redakcia Redakcia
sleduj-oktagon-MMA-zadarmo

Nie cez vysielanie niektorej TV stanice, pretože podľa posledných správ sa vedenie Oktagonu nedohodlo ani s jednou televíziou, ale i tak sú možnosti ako sledovať Oktagon live stream zadarmo!

Organizácia Oktagon MMA sa stala v Česko-Slovensku číslom jedno v Mix Martial Arts a ich popularita sa z roka na rok zvyšuje. Pravidelne organizujú najzaujímavejšie zápasy po rôznych miestach nie len v Česku a na Slovensku, ale majú za sebou aj úspešný turnaj v Nemecku a ich expanzia bude pokračovať.

Oktagon MMA naživo

Najlepšia možnosť, ako si vychutnať zápasy je tak zažiť ich naživo priamo na štadióne. Či už to je O2 Aréna, Štvanice pod holým nebom alebo Štadión Ondreja Nepelu. MMA fanúšikovia vždy vytvoria neskutočnú atmosféru. Keď má napr. Karlos Vémola zápas na domácej pôde v Prahe, celá aréna ho ženie vpred za víťazstvom. Pokiaľ však človek nemá možnosť sledovať turnaj priamo na mieste, môže tak urobiť z pohodlia svojho domova a to zadarmo!

Oktagon live stream zadarmo na TV Tipsport

Prakticky odkiaľkoľvek môžete sledovať Oktagon naživo na TV Tipsport zadarmo! Stávková kancelária uzavrela s organizáciou partnerstvo, vďaka ktorému môžeme vidieť tie najlepšie súboje napríklad z gauča a je na vás či na či ich budete sledovať na PC, tablete, alebo bez problémov na mobile.

Pre sledovanie stačí byť úspešne zaregistrovaný a vsadiť 1,20 Eur za mesiac. Po splnení týchto podmienok môžete plnohodnotne využívať livestream na TV Tipsport. Samozrejme nemusíte pozerať len MMA zápasy, Tipsport ponúka niekoľko desiatok tisíc priamych športových prenosov ročne.

Tí z vás ktorí nie sú zaregistrovaní, majú príležitosť sa zaregistrovať a byť dva krát odmenený zaujímavým bonusom. Prvým dá sa povedať bonusom je, že ak sa zaregistrujete v Tipsporte (nezaberie to viac ako 10 minút) dostanete od stávkovej kancelárie sedemdňový prístup na TV Tipsport zadarmo. Následné stačí pre obnovenie vysielania prestávkovať mesačne len 1,20€.

Druhý bonus je ešte lákavejší, pretože každý kto sa úspešne zaregistruje do Tipsportu, dostane registračný bonus 20 EUR bez vkladu na prvé stávky zadarmo (ak je promo akcia môže mať bonus inú hodnotu). Okrem toho má Tipsport veľmi kvalitnú a priehľadnú mobilnú aplikáciu, na ktorej môžete sledovať zápasy Oktagon live zadarmo, kdekoľvek sa nachádzate a máte internetové pripojenie.

Oktagon free prelims zápas zadarmo na YouTube

Oktagon MMA si svojich fanúšikov cenní, čo dokázal aj tým že prvý zápas v rámci Free prelims môžu sledovať zadarmo, bez akejkoľvek registrácie na ich oficiálnom Oktagon MMA YouTube kanáli. Aj tieto zápasy sú veľmi kvalitné a dokážu zdvihnúť fanúšikov zo sedadiel.

Ak ste si niekedy kládli otázku či sa dajú sledovať turnaje Oktagon MMA zadarmo, tak odpoveďou je ÁNO, turnaje je možné sledovať cez live stream TV Tipsport zdarma a okrem toho je možné vidieť kvalitný zápas Free Prelims bez záväzkov na YouTube kanáli.

Ak by ste chceli vidieť daný turnaj a to v najlepšej kvalite, tak odporúčame zakúpiť Oktagon PPV, kde nájdete rôzne informácie, predzápasové štúdio a možnosť pozretia turnaja zo záznamu.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Redakcia

Redakcia

CentrumHer.eu je pôvodne český projekt založený v roku 2009. Dnes web vedie skupinka nezávislých autorov bez nároku na honorár a denne vám prinášame aktuálne novinky, zaujímavosti, trailery aj recenzie zo sveta videohier.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Najpopulárnejšie hry