Sledujte úplne prvý gameplay trailer RAGE 2!

Bethesda konečne vydala prvý gameplay a vyzerá to perfektne!

Vydavateľské štúdo Bethesda Softworks pred malou chvíľou uvoľnila vôbec prvý gameplay trailer na akčnú FPS strieľačku RAGE 2. Urobili tak po tom, čo včera hru oficiálne oznámili, no zvesti o hre už kolovali nejakých pár dní. O prvú zmienku RAGE 2 sa postaral únik kanadského obchodu Walmart.

Vydavateľ hru popisuje ako parádnu akčnú jazdu, kde hráč môže ísť kdekoľvek, strieľať čokoľvek a objavovať všetko. Na hre pracovali dve špičkové štúdiá, jedno má skúsenosti s otvoreným svetom a to druhé s FPS strieľačkami. Sú nimi štúdiá Avalanche (Mad Max, Just Cause) a id Software (Doom, Rage). Tieto dve štúdiá a schopnosti Bethesdy sú zárukou toho, že to bude fakt pecka.

Je rok 2185 a počet obyvateľov Zeme stále klesá. Gangy a frakcia Authority bojujú medzi sebou o nadvládu toho, čo ostalo. Hráči sa chopia úlohy Walkera, posledného rangera tejto pustatiny. Začneme úplne od nuly, okradnutí a obratí o domov, zároveň sa však budeme učiť, ako v pustine prežiť a ničiť nepriateľov. Pôjde o skutočný open world.

Trailer nás má navnadiť na E3 press konferenciu, kde hru ukážu do detailov. Vyjde na PC, Xbox One a PlayStation 4 pravdepodobne na jeseň.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site